Gegužės 14 dieną Vijurkų grupės vaikai kartu su mokytojomis, viešuoju transportu išvyko pažinti Vilnius miesto. Kelionės metu vaikai džiaugėsi atpažindami jau matytas vietas, dalinosi prisiminimais – pasakojo, kuriose vietose lankėsi su šeima, ką ten veikė ir ką prisimena. Vaikai keliavo Mindaugo tiltu, stebėjo tekančią Neries upę, apžiūrėjo Vilniaus katedrą, sustojo prie Gedimino paminklo ir prisiminė Gedimino pilies istoriją. Galutinis kelionės tikslas – Valdovų rūmai. Edukacijos metu, vaikai sužinojo, kokios pilys ir kurioje vietoje stovėjo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino laikais, susipažino su senosiomis profesijomis, aptarė, kokius darbus žmonės dirbo senovėje ir kuo jie buvo svarbūs. Kūrybinės veiklos metu vaikai įtvirtino edukacijos metu įgytas žinias, dalinosi įspūdžiais ir kūrybiškai perteikė tai, ką sužinojo.
Mokytojos Aušra ir Kristina










